fb.    in.    be.    pt.

Referencje.

Lubicie oglądać zdjęcia swoich dziadków, rodziców? Swoje? Te z dzieciństwa? Ja uwielbiam! Decydując się na sesję z Keesho oczekiwałam zdjęć, które będę mogła pokazać wnukom mówiąc: "Babcia kiedyś też była młoda" i nie zanudzając o historyjkach gdzie byłam i co jadłam. Chciałabym żeby moje zdjęcia zapadły w ich pamięci. Tak jak mnie w pamięci zapadł portret mojej babci. Jak pokazać na kilku zdjęciach to kim się jest? Właśnie tak! Wybrałam najwspanialszych fotografów na świecie. Atmosfera jaką budują jest totalnie luźna i twórcza. Moje obawy przed tą sesją okazały się bezpodstawne, bo to było jak spotkanie z koleżanką po latach! Zdjęcia totalnie oddają moją osobowość, to jaka jestem naprawdę: że jestem kobietą i jestem różna, piękna i silna, to że w głowie mam kosmos i jednocześnie potrafię stąpać twardo po ziemi. Nie będę musiała zbyt dużo wnukom opowiadać, bo one to zobaczą... Dzięki Keesho, chciałabym żebyście zawsze uwieczniali ważne momenty z życia mojego i moich bliskich.
Kasha
Zaproszenie Keesho do współpracy na naszym ślubie i weselu było jedną z najlepszych decyzji, jakie podjęliśmy. Madzia i Miłosz przejechali prawie 500 km, by być z nami w tym dniu. Ich obecność okazała się dla nas bardzo ważna. To zdecydowanie nie są zwykli fotografowie - to ludzie o wielkich sercach i nieprzeciętnym talencie. Potrafili wyłapać tę jedną łzę, ten jeden jedyny uśmiech, jedyne takie spojrzenie… Uwiecznili na zdjęciach to, czego nikt mógł nawet nie zauważyć. Teraz cieszymy się cudownymi wspomnieniami zamkniętymi w niebanalnych kadrach. Nie tylko my jesteśmy zachwyceni, także nasi goście. Sesja plenerowa również okazała się wspaniałą zabawą. Madzia i Miłosz potrafią wprowadzić taką atmosferę, że nieraz zapomina się, że ktoś nam robi zdjęcie. I właśnie ten luz jest najcudowniejszy! Z całego serca polecamy współpracę z Keesho ❤
Dorota i Maciek
Mój mąż i ja pobraliśmy się w sierpniu zeszłego roku w Irlandii i zależało nam na znalezieniu fotografów, którzy dzięki swojemu profesjonalizmowi i klasie sprawią, że ten dzień będzie dla nas wyjątkowy. Keesho idealnie wpisali się w nasze kryteria. Dyskrecja i wyczucie Magdy i Miłosza podczas ceremonii były nieocenione, a ich otwartość i styl bycia podczas przyjęcia i sesji sprawił, że czuliśmy się swobodnie i pewni siebie co widać na zdjęciach. Ujęcia Keesho są ponadczasowe i uwielbiam autentyczność chwili na naszych zdjęciach do których ciągle wracamy. Dziękujemy że sprawiliście że ten dzień był dla nas i dla naszych rodzin niezapomniany. Jesteśmy zachwyceni!
Ala i Joe
Keesho byli z nami w najpiękniejszych i najważniejszych momentach naszego życia (juz trzech i zaraz będzie 4!) i juz od dawna nie wyobrażamy sobie, żeby towarzyszył nam ktoś inny. Są nie tylko mega zdolni, ale też wspaniałe się z nimi spędza czas. Nie ma sztucznych uśmiechów, pozowania, napiętej atmosfery. Myślimy o nich jak o kimś bliskim, cieszymy się na spotkanie zamiast się stresować. Potrafią wyłapać najlepsze kadry i podać nam je tak, że z niecierpliwością czekamy na więcej. Kochamy, polecamy, uwielbiamy!
Basia i Olek
Zdjęcia to jedna z najważniejszych pamiątek z wesela, dlatego też poświęciliśmy naprawdę dużo czasu i energii na wybór fotografa, w którego rękach spoczywa upamiętnienie tak ważnej chwili. Nawiązaliśmy kontakt z wieloma fotografami, z każdym przeprowadzaliśmy rozmowy osobiste lub telefoniczne i to właśnie Keesho skradli nasze serce. Oprócz pięknych zdjęć w formie reportażu, które mieliśmy okazję zobaczyć na ich stronie, jednym z najważniejszych powodów zdecydowania się na współpracę z Magdą i Miłoszem była jakość kontaktu z nimi i to jak się przy nich czuliśmy (szczególnie mój mąż, który nie lubi zdjęć;) ). Podczas pierwszej rozmowy nie przeprowadzali castingu na styl weselny, miejsce i nie nakreślali swojej artystycznej wizji, której my mielibyśmy być jedynie wypełnieniem, a uważnie słuchali i wykazywali się elastycznością. Podążali za nami, nie tylko „nie przeszkadzali”, ale wręcz pomagali. Byli naszymi dobrymi duchami, a podczas przygotowań do ślubu zarażali uśmiechem i dobrą energią wszystkich wokół, cały czas z pełnym profesjonalizmem poświęcając się swojej pracy. Podczas zdjęć plenerowych panowała luźna atmosfera w rytm ulubionej muzyki. Magda udzielała cennych wskazówek, dzięki czemu zdjęcia były piękne i naturalne. Również formalne aspekty pracy były bez zarzutu, Keesho są słowni, trzymają się ustalonych terminów, zdjęcia piękne i wysokiej jakości, jednym słowem pełny profesjonalizm. Polecamy w 100%!
Wiola i Dawid