fb.    in.    be.    pt.

O nas .

Początki

Pierwsze selfie w kraju

Z fotografią połączył nas stary telefon. Taki z przyciskami. Ale z obrotowym aparatem, który zmienił nam życie. 

To, że staliśmy się rodziną 2+1, tzn. my i aparat, zawdzięczamy przypadkowi, ale dobrze wiemy, że splot przypadków to właśnie przeznaczenie! Początek naszej historii to nie Hollywood ani american dream. Pewnego wieczoru światło z monitora wyświetlającego pusty dokument Worda oświetliło nasze twarze, a my czując „moment” chwyciliśmy za telefon i zrobiliśmy sobie zdjęcie. Być może było to jedno z pierwszych selfie!?

Wszystkiego uczyliśmy się zupełnie sami. Między jednym, a drugim etatem. Między łóżeczkiem małej córki i jeszcze mniejszego syna. Po drodze poznaliśmy WhiteSmoke Studio, Adama Golca i wyjątkowego Tomasza Tomaszewskiego. 

Nasze fotografie to my. To 17 lat naszego związku. To miłość do lat 60tych. Moda przemija, styl pozostaje – fotografia musi być ponadczasowa. Kurczowo się tego trzymamy.

Jeśli tu jesteście i podoba Wam się to, co widzicie to znaczy, że nie ma przypadków – to przeznaczenie! 😉

Do zobaczenia!

M & M

Oferta

Słowo na „o”, które brzmi po prostu źle

“Oferta”, “pakiet” – każdy, kto miał już z nami kontakt wie, że nie trzymamy się schematów. Tym, którzy chcą z nami poeksperymentować dajemy kilka opcji – puzzli, które można dowolnie układać we własny “pakiet”. Piszcie śmiało!

Miłosz
Magda
Janek
Hania